Drodzy Rodzice,

     Pisząc ten list pragnę opowiedzieć Państwu parę słów o sobie i wprowadzić Was w świat „Królestwa Przedszkolaka”, które wspólnie z mężem stworzyliśmy z myślą o Waszych i Naszych największych skarbach. Nabór trwa cały rok, a ruszyliśmy od 4 września 2017 r.

     Nazywam się Anna Gładysz. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, a przede wszystkim mamą dwójki wspaniałych synów Antosia (5) i Jasia (2). Dzięki temu, że jestem nauczycielem i zarazem rodzicem dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym, doskonale rozumiem czym jest wychowywanie dzieci w tym wieku oraz jak wiele stresu przechodzą rodzice szukając odpowiedniego przedszkola dla swoich pociech.

     Myśl o otwarciu prywatnego przedszkola zrodziła się w mojej głowie już kilka lat temu, dopiero jednak w tym roku udało mi się znaleźć miejsce, które spełnia  moje oczekiwania. „Królestwo Przedszkolaka” mieści się w parterowym budynku na ponad tysiąc metrowej działce w malowniczej dzielnicy Północ, z dala od zgiełku i hałasu, z łatwym dojazdem i dogodnym miejscem do parkowania. Stworzyliśmy nowoczesne miejsce, w  którym  Państwa pociechy będą się czuły przede wszystkim jak w domu czyli bezpiecznie i swobodnie, miejsce, w którym będzie panuje przyjazna i życzliwa atmosfera, a każde z maluchów znajdzie odpowiednią dawkę nauki, rozrywki i odpoczynku.

     Projektując przedszkole z naszymi architektami zależało mi na tym, aby było to przede wszystkim miejsce kameralne. Nasze przedszkole przeznaczone jest dla 45 dzieci, a każda grupa może liczyć maksymalnie 15 osób, aby każdy z opiekunów jak i osób prowadzących zajęcia dodatkowe mógł poświęcić odpowiednią ilość czasu dla każdego malucha. Bogata, dostosowana do wieku dzieci i  wyważona ilość zajęć dodatkowych ma uatrakcyjnić im pobyt w przedszkolu. Wybierając zajęcia dodatkowe cały czas mam na uwadze, aby ich oferta rozwijała zainteresowania, ale również aby ich ilość pozwala wychowawcom realizować podstawę programową, a nasi podopieczni mieli przede wszystkim czas, żeby się po prostu pobawić z rówieśnikami rozwijając przy tym tak ważne umiejętności społeczne.

     Mogę Państwa zapewnić,  iż jako doświadczony nauczyciel i mama dwójki dzieci, dołożę wszelkich starań, aby wspierać każdego przedszkolaka, dostrzegając jego potencjał, obserwując indywidualne postępy i podpatrując zainteresowania. Pragnę, aby w naszym przedszkolu każdy nasz podopieczny mógł we własnym tempie rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię.

     Mam nadzieję, że udało mi się zachęcić Państwa do bliższego zapoznania się z naszym „Królestwem Przedszkolaka”. Zapraszam i chętnie odpowiem na wszelkie Państwa pytania.

Z poważaniem

Anna Gładysz