Przedszkole "Królestwo Przedszkolaka " zlokalizowane jest przy ulicy Makuszyńskiego 140, w spokojnej i malowniczej dzielnicy Północ, na nowym osiedlu w okolicach ulicy Brata Alberta z dogodnym dojazdem oraz parkingiem w trakcie budowy. "Królestwo Przedszkolaka" to nowo wybudowany, przestronny, parterowy budynek o powierzchni 300m2 i wysokim standardzie. Każde nasze pomieszczenie zostanie wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów, odpowiednich dla przedszkola. Wspólnie z naszymi architektami zadbaliśmy o każdy szczegół oraz element niezbędny do stworzenia estetycznej, przyjaznej i bezpiecznej placówki.

Wyposażenie przedszkola posiada wszystkie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Przedszkole dysponuje placem zabaw zaopatrzonym w dostosowane do wieku dzieci sprzęty i zabawki ogrodowe.

Przedszkole przeznaczone jest dla dzieci od 2,5 do 6 roku życia. Grupy mogą liczyć maksymalnie 15 osób.

Posiadamy:

3 sale dydaktyczne o powierzchni 42m2 każda wyposażone w atestowane mebelki dostosowane do wzrostu i wieku dzieci

zabawki posiadające odpowiednie certyfikaty oraz kąciki tematyczne tj. kącik czytelniczy, kuchenny itp.

salę widowiskową

łazienkę dla dzieci

szatnię

kuchnię

zaplecze socjalne

plac zabaw

parking

Przedszkole funkcjonuje przez cały rok z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący w porozumieniu z Rodzicami.

Więcej informacji znajdziesz na naszym profilu